poniedziałek, 1 maja 2017

Łapię chwilę migawką mojego aparatu


Witajcie Kochani,


Przyszedł maj, chłodny maj... jest to dopiero początek miesiąca i mam nadzieje, że już będzie zdecydowanie cieplej. Weekend majowy w moim mieście nie jest łaskawy jak wyjdzie słoneczko to na chwilę i zaraz pada deszcz.. no szkoda.. szkoda.
Kocham wiosnę jest wtedy umiarkowana pogoda, przyroda budzi się do życia jest przyjemnie aż grzech nie skorzystać i nie iść na spacer. Ja w tym okresie budzę się ze snu i mam dużo energii i ruszam w świat z moim łapaczem chwil- aparatem ;) mówię na niego Canonik :D łapię wszystkie kolory wiosny. Kocham ten zachwyt jak zrobię jakieś fajne zdjęcie i mi się ono uda.


Mam mnóstwo zdjęć kwiatków, owadów, robaczków itp. lubię te kolory uchwycone na fotografii. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu ma same plusy. Dziś jest ciut cieplej jest nawet słońce może wyruszę i porobię zdjęcia. A Wy jak spędzacie wolny czas ?


A Demon ( mój pies) jak lubi takie wyjścia. Ma wiele frajdy na wiosnę jest dla niego równie idealnie. Też i jego lubię fotografować ale jest zbyty nadpobudliwy aby zrobić mu ostre i fajne zdjęcie chodź nie powiem czasami dobry z niego model jak mam jego piłeczkę ;)


Może wśród moich czytelników jest też ktoś kto lubi fotografować przyrodę, miejsca ? Daj koniecznie mi znać, z chęcią pooglądam i Twoje prace ;)


Jest tyle piękna na Świecie które chciałabym sfotografować ale gdzie mam okazję to zabieram ze sobą Canonika i zatrzymuję chwilę w migawce.

Dajcie znać czy takie posty Was interesują? I co chcielibyście tu czytać :)

Do następnego razu ;*

Sylwia.PS.

Jeszcze jedna prośba tu na blogu jak i na Facebooki również na Instagramie proszę Was o aktywność. Po statystykach wiem, że wiele z Was nie bierze czynnego udziału w moich mediach społecznościowych ale obserwuje go regularnie. Wasze zaangażowanie jak i aktywność- komentarze, maile, udostępnienia, wymieniane poglądy nasze doświadczenia- sprawiają że bardziej mi się chce i sprawia mi wielką przyjemność która nic nie kosztuje, a sprawia uśmiech na mojej jak i Waszej buzi :) 

9 komentarzy:

 1. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury i zazyczaj towarzyszy mi Canonik :).

  Piękne fotografie :)!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia :* a wiosna oczywiście nie może się obejść bez długiego spaceru w jakieś spokojne i ciche miejsce :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobiłaś cudowne zdjęcia, też bardzo lubię wiosnę, to najlepsza pora to uchwycenia piękna rozkwitających kwiatów :)

  http://crafty-zone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wykonujesz przepiękne fotografie, koniecznie rozwijaj te pasje! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo 💕❤️💕😘😘

   Usuń
 5. Świetne zdjęcia,sama bardzo takie lubię :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie fakt, że wpadłaś na mojego bloga! Zachęcam do udzielania się jest to dla mnie bardzo ważne jak dzielimy się wspólnymi recenzjami i opiniami. Jak i również zachęcam do obserwacji mojego bloga. Weryfikacja obrazkowa wyłączona.

Sylwia !